Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Deputetja e Zelandës së Re shkon me biçikletë në spital për të lindur fëmijën e dytë

Advertisement

Deputetja e Zelandës së Re, Julie Anne Genter, ka udhëtuar me biçikletë deri në spital, ku një orë më vonë solli në jetë fëmijën.

Ajo u ul në biçikletë gjatë të shtunës në mëngjes dhe u nis drejt spitalit. Asaj tashmë i kishin filluar t’i shfaqen simptomat e para, se për pak orë duhet të futet në sallë për të lindur.

“Lajm me rëndësi! Në ora 3:04 të mëngjesit i kemi uruar mirëseardhjen anëtarit më të ri të familjes tonë. Sinqerisht, nuk planifikoja të shkojë me biçikletë që të lind, por kështu ndodhi”, ka shkruar ajo në Facebook.

Advertisement

Read Previous

Fjalimet në varrimin e dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

Read Next

Shpërblehet kush ndihmon në kapjen e vrasësit, por çfarë informacione ka aktualisht Policia për krimin mizor në Gllogjan?