Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Dalin fotot/ Ky është shoferi që drejtonte autobusin nga Maqedonia (Foto)

Advertisement

Personi që shikoni në foto është Memedi Kadri 54-vjeç, njëri prej shoferëve të autobusit që u shkr*umbua nga fla*kët teksa kthehej nga Stambolli përmes Bullgarisë ku dhe ndodhi aksi*denti tra*gjik. Kadri është mes 45 vikt*imave që humbën jetën e si pasojë e flakëve të mëdha.

Nga kjo tra*gjedi mbije*tuan 7 pasagjerë të cilët janë dërguar në një spital në Bullgari për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Në momentin e ngjar*jes së rën8dë, bashkë me Kadri në autobus ndodhej edhe një shofer tjetër, më të cilin ndërroheshin pas lodhjes nga rruga e gjatë. Nuk dihet nëse në momentin e tragjedisë ishte në timon Kadri apo kolegu i tij./Arbresh.info

Advertisement

Read Previous

Kreu i Tetovës Kasami me njoftim: Pezullojmë të gjitha aktivitetet deri më 28 nëntor!

Read Next

Familjarët në ankth: Nuk kemi asnjë informacione në lidhje me kushëririn tonë (Video)