Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Çudit Fjolla Morina: A me dalë sonte me ua hallashtisë burrat?

Advertisement

Fjolla Morina ka provokuar me postimin e fundit në instagram.

Këngëtarja kosovare e shumëpërfolur në publik si një personazh që bëri bujë për problemet që pati me drejtësinë ka filluar ta rikthejë sërish vëmendjen nga vetja, shkruan lajmi.net.

Këtë po e arrin falë postimeve të shumta në rrjetet sociale të cilat shpesh edhe nxisin komentuesit për t’iu përgjigj në forma të ndryshme Fjollës.Hiq më larg se mbrëmë ajo nxiti të gjithë me mbështetjen që i dha Beatrixës për ndjenjat ndaj Donaldit.

“Veq perpara. E ti qendro e fort. Jeta jetohet si do vet. Mos u merzit per komentet e batallgjinjve le ti marri era. Ti shtrëngoje Donaldin mos e lësho.Jeni çift i përkryer. Llapionkat ku shkelin e zdrisine bejne bukuri. Suksese”, kishte shkruar mbrëmë Fjolla.

Teksa sot ajo ka postuar foto dhe ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me mbishkrimin bombastik.

“Thash t’jau ndreqi kete dite pak, e t’ju pys kah po ju shkojne frajerat e burrat😆Sonte”, ka shkruar ajo sipër imazhit ku shfaqet veshur me një fustan të ngushtë.

Ndërkohë ajo ka adresuar edhe dy pyetje: “T’shtuneve a ma mirë me ushtru, a me dal me jau hallashtisë burrat”, ka shkruar Fjolla duke provokuar.

Advertisement

Read Previous

Ndodh edhe kjo/ Për 4 pula dhe 1 gjel dy persona dën*ohen me bu*rg

Read Next

George Clooney refuzoi 35 milion dollarë për një ditë pune, ja pse!