Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Covid-19, ky është bilanci i 24 orëve të fundit

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2674 teste të kryera nga të cilat 410 persona kanë rezultuar pozitiv ndaj Covid-19, dhe atë në Shkup-185, Kumanovë-13, Tetovë-10, Prilep-22, Manastir 31, Gostivar-1, Kavadar-14, Shtip-14, Veles-14, Ohër-15, Strumicë-15, Koçanë-10, dhe të tjera…

Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë për 290 pacientë të cilët janë shëruar dhe 11 të cilët kanë humbur betejën nga Covid-19.

Advertisement

Read Previous

Mungesa e autobusëve shkakton kaos nëpër rrugët e Shkupit

Read Next

“Do të të vras, mbys fare”, banori me skizofreni kërcënon fëmijët