Breaking News :

nothing found
27-11-2022

Covid 19 ia merr jetën infermierës 40 vjeçare nga Shkupi

Advertisement

Një tjetër mjek e humbi betejën me koronavirusin. Infermierja 40-vjeçare, Irena Dojcinovska-Milosevska, vdiq nga covid-19, njoftoi Shoqata e Infermierëve, Teknikëve, Mamive dhe Qendrave Stomatologjike, njofton nmk-post.

 

 

Ajo ka punuar në Institutin Gerontologjik “13 Nëntori” në Shkup. Lajmin për vdekjen e saj e ka bërë të ditur shoqata e mjekëve.

 

Varrimi i saj do të mbahet nesër, në ditëlindjen e saj./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Joe Biden do ta bëjë publikisht, vaksinën e koronavirusit

Read Next

Twitter merr vendim drastik, ja si do të veprojë me ata që përhapin dezinformata për vaksinën anti-Covid