Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Çegran, atentat ndaj një prokurori publik!

Advertisement

Prokuroria Publike ka njoftuar se gjatë mëngjesit të sotëm, në ora 05:30 në fshatin Çegran është kryer atentat ndaj një prokurori publik, transmeton TV21.

“Gjatë mëngjesit të sotëm, në ora 05:30 në fshatin Çegran, Gostivar, është kryer përpjekje për vrasje të prokurorit publik të Prokurorisë Publike Gostivar. Prokurori publik është jashtë rrezikut për jetë dhe është nën kujdesin mjekësor në klinikat e Shkupit. Prokurori publik është sulmuar me thikë duke iu shkaktuar plagë në gjoks. Prokuroria Publike ka ndërmarrë aktivitete për zbardhjen e rastit”, thuhet në njoftim./TV21

Advertisement

Read Previous

Në Afganistan disa vajza jetojnë si djem për të siguruar më shumë liri dhe të drejta

Read Next

I ndalohet hyrja kinezit në restorantin me konceptin “ha sa të duash” – hëngri shumë