Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Boris Johnson bëhet baba për herë të shtatë

Advertisement

Gruaja e Boris Johnson, Carrie, ka sjellë sot në jetë fëmijën e shtatë të kryeministrit – një vajzë.
Sipas DailyMail, çifti ishin në një spital të Londrës rreth orës 7:40 të mëngjesit të sotëm – rreth dy orë pasi oficerët e policisë erdhën për të siguruar vendin përpara mbërritjes së Carrie.

Johnson, 33 vjeçe e maskuar, u shoqërua në një hyrje anësore nga një truprojë që mbante një çantë. Burri i saj, me maskë dhe një kapel, u rrethua nga dy policë ndërsa ai e ndoqi atë duke mbajtur një valixhe.
Carrie sjell në jetë fëmijën e dytë me Boris Johnson (Foto: MailOnline)

Në një deklaratë, një zëdhënëse e çiftit tha: “Kryeministri dhe zonja Johnson janë të lumtur të njoftojnë lindjen e një vajze të shëndetshme në një spital në Londër. Edhe nëna edhe vajza janë shumë mirë. Çifti dëshiron të falënderojë ekipin e shkëlqyer të maternitetit të NHS për të gjithë kujdesin dhe mbështetjen e tyre”.

Advertisement

Read Previous

A ka ardhur varianti OMICRON në vendin tonë? Ja çfarë thotë infektologu i njohur

Read Next

Mbi 40 deve përjashtohen nga konkursi i bukurisë për shkak të botoksit në Arabinë Saudite