Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Bora Zemani uron nga spitali djalin për datëlindje

Advertisement

Moderatorja shqiptare Bora Zemani ndodhet në spital.

Shoqja e saj Semi mbrëmë ka postuar një foto ku mbante duart e Borë teksa ndodhej në shtratin e spitalit.

Ani pse nuk dihet ende për çfarë ndërhyrje bëhet fjalë Olsa ka treguar se nesër Bora do ta prezantojë puntatën e Për’puthen. Por teksa ndodhet në spital ajo nuk ka harruar ta urojë djalin e saj që e ka me ish partnerin e parë Vin Velin.

Ajo e ka uruar atë për datëlindje nga spitali me një urim të vecantë. Edhe pse asaj i janë prishur planet për ta festuar së bashku me të, ajo këtë festë e ka shtyer për pak më vonë.

Advertisement

Read Previous

“Kam lënë 150 dele”, i moshuari me lot në sy: Po nuk pata bagëtinë me ça do ushqehem

Read Next

A kanë kryer marrëdhënie seksuale Donaldi dhe Beatrix në “Big Brother VIP”? Flet Sabiani!