Bllokohet rruga Shkup – Bllacë , rrokulliset kamioni

Është bllokuar aksi rrugorë, Shkup-Bllacë. Lexuesit kanë dërguar edhe video që dëshmojnë një gjë të tillë.

Arsyeja se pse ky aks rrugor është bllokuar është se në mes të rrugës është rrokullisur një mjet I rëndë, kamion.

Sipas informacioneve te para të lënduar nuk ka./News33

Read Previous

Më 1 korrik qeveria gjermane heq paralajmërimin për udhëtimet

Read Next

Shfuqizohen ora policore dhe kufizimet për dasma!

%d bloggers like this: