Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Bilall Kasami: “Jemi duke punuar në mënyrë intensive për pastrimin e rrugëve”

Advertisement

Kryetari komunës së Tetovës, Bilall Kasami, nëpërmjet një statusi në Facebook, ka njoftuar se komuna është duke punuar intensivisht edhe gjatë natës, në pastrimin e rrugëve të qytetit dhe në çdo vendbanim.

“Kemi punuar edhe gjatë natës, vazhdojmë edhe sot, për rrugë të pastra e komunikacion të lirë për çdo qytetarë e çdo vendbanim. Gjithmonë pranë qytetarëve!” ka njoftuar kryetari Kasami./Pa Censurë

Advertisement

Read Previous

Mickoski: Për shkurt kohë jemi në opozitë!

Read Next

E hodhi në tokë foton e Erdoganit, arrestohet