Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Big Mama flet pas daljes nga BBV: Antonela i donte ofendimet akoma më të forta

Advertisement

Big Mama ka qenë e ftuara e radhës në Fan Club.
Ajo ka sqaruar edhe njëherë publikisht sherrin me Antonelen, e cila mori famë në Për’puthen e tani në BBV.
E gjithë situata eskaloi të premten kur Antonela e akuzoi Big Mamën se gjoja ajo e ka ofenduar në gjuhën serbe.Kjo e pavërtetë e nevrikosi shumë Bigun duke rënë pre e provokimit të saj dhe duke kërkuar largimin nga shtëpia.
Kujtojmë se Bigu në nerva e sipër atë natë e ofendoi shqip banoren e BBV.Pjesë nga biseda:
Antonela: Unë nuk e kisha fare me Big Mamën, po diskutoja me Sarën, ti më ke sharë në serbisht, ke folur ulët.
Big Mama: Unë me dash të shaj, të shaj shqip, jo serbisht, mos fol se nuk kam të sharë serbisht, turp të vij se je më e ulët , je legene, pise , ti je 17 fytyreshe, je idiotja me e madhe, e degjenerume, të kap prej flokësh e çoj jashtë.Teksa sot gazetaraj e Fan Club i tha Big Mames se gjuha jote të premten ka qenë e fortë ndaj Antonelës, ku këngëtarja tha se ajo e donte akoma më të fortë.

Advertisement

Read Previous

Vajza shkon të hajë tek KFC por tronditet kur e gjen kokën e pulës brenda

Read Next

Videoja e Xhakës duke e ndalur topin me shpinë kundër Norwichit të Rashicës bëhet virale