Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Beniada surprizohet nga familjarët, por cila ishte kërkesa e veçantë e mamasë së saj?

Advertisement

Një ndër konkurrentet më të përfolura deri tani por dhe më të dashura për publikun është padyshim Beniada.

E karakterizuar ngë një sens humori dhe me shqipen e saj me theks italian, ajo ka arritur të vjedhë zemrat e të gjithëve në shtëpi dhe jo vetëm.Beniada ishte gjithashtu një ndër banoret e vetme që nuk kishte marrë një surprizë apo takim me familjen deri më tani.

Advertisement

Read Previous

“Omicron paraqet Rrezik Global”, Ja kush Alarmon!

Read Next

“Po më lënë mendtë për ta”, Babai shpërthen në lot pasi shteti ia mori dy fëmijët