Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Bën për spital babain dhe axhën, privohet nga liria një person

Advertisement

Një person është privuar nga liria në Malishevë pasi që i njëjti ka sulm*uar babain dhe axhën e tij. Sipas policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 17:50.
Vik*timat e këtij sul*mi kanë pranuar tretman mjekësor, ndërkaq i dyshu*ari është dërguar në mbajtje.
“Është arre*stuar i dysh*uari mashkull kosovar, pasi që ka sul*muar babain dhe axhën e tij vik*timat meshkuj kosovarë. Vikt*ima kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Advertisement

Read Previous

Ndërron jetë në moshë të re aktori i njohur (Foto)

Read Next

Nga sot Austria në izolim total