Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Beatrix Ramosaj tregon se në cilën moshë ka humbur virgjërinë

Advertisement

Çifti i krijuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP kanë rrëfyer detaje nga jeta e tyre.

Aktori Donald Veshaj dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj nisën romancën brenda shtëpisë së famshme. Ata kanë folur për humbjen e virgjërisë dhe puthjen e parë.

Beatrixu shpreh se virgjërinë e humbi në moshën 22-vjeçare ndërsa puthjen e parë e dha kur ishte në gjimnaz.

Ndryshe, Donaldi dhe Beatrix po e vazhdojnë lidhjen e tyre në shtëpinë e BBV

Advertisement

Read Previous

Pse e hoqi Rama kollaren në emision live

Read Next

Vdes një grua dhe një tjetër lëndohet rëndë, u goditën nga vetura në rrugën Prishtinë – Ferizaj