BDl sot mbledh Këshillin e Përgjithshëm për zhvillimet e fundit politike

Estimated read time 1 min read

Udhëheqësia e Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) sot do të mbajë mbledhje.
Kjo vjen pas zhvillimeve të fundit në skenën politike në Maqedoninë e Veriut, me dorëheqjen e Kryeministrit si dhe paralajmërimin e opozitës VMRO-ASH-AAA-Besa-Levica për shumicë të re parlamentare.

Advertisement

Takimi do të mbahet të dielën, 7 nëntor 2021, me fillim në orën 13.00 në Tetovë.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like