Breaking News :

nothing found
27-09-2023

“Basha ik, Basha ik”/ Demokratët mbledhin Kuvendin Kombëtar në stadium, pritet shkarkimi i Lulzim Bashës (video)

Advertisement

Një numër i konsiderushëm i demokratëve janë drejtuar në stadiumin “Air Albania” për të mbledhur Kuvendi Kombëtar të partisë Demokratike. 

Delegatët po verifikohen në kohë reale me barkodin që përmban bexhi i tyre dhe me numrin e idenfitikimit.Në stadium do të jenë delegatët e partisë dhe në një ambient tjetër, simpatizantë dhe mbështetës të PD. 

Advertisement

Read Previous

Erdogan: Rënia e lirës turke është sprovë nga Zoti

Read Next

Bajrami: “Për kapriçot e disa këshilltarëve, mirëmbajtja e rrugëve nuk ju kalua NPK-së”