Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Banorët komentojnë “gjoksin e bërë” të Beatrix Ramosaj!

Advertisement

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj, nuk ka hezituar që brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” të tregoj disa nga ndërhyrjet e saj.Ajo ka përmendur ndërhyrjen në gjoks dhe disa nga banorët e kanë komentuar, shkruan GazetaBlic.
Një video e publikuar shihen Beniada, Antonela dhe Monika duke e komentuar gjoksin e Beatrix.“Nuk janë kanë bërë mirë”, u shpreh Beniada.

Advertisement

Read Previous

Për herë të parë portreti i një gruaje vendoset në kartëmonedhë

Read Next

Veshur kuq e zi duke bërë shqiponjën, Melinda uron 28 Nëntorin