Autobusi përplaset në murin mbrojtës në Shkup, ja detajet

Estimated read time 1 min read

Para pak çastesh një autobusi i linjës me numër 2, që qarkullonte nga Saraji në drejtim të lagjes së Autokomandës, në afërsi të sheshit Skenderbeu, për shkaqe të panjohura është përplasur me murrin mbrojtës. Jo-zyrtarisht raportohet se autobusi ka qenë me udhëtarë dhe se nga përplasja kanë mbetur të lënduar lehtë disa prej tyre.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like