Breaking News :

nothing found
06-02-2023

Autobusi përplas çiklistin në Shkup

Advertisement

Dje rreth orës 17.40 në Shkup, në Rrugën “Srbija”, ndodhi një aksident trafiku. Pjesëmarrës në aksident ishte një autobus i tipit “Mercedes” me targa të Shkupit, i drejtuar nga IS (26) nga Shkupi, i cili aksidentoi një çiklist të mitur nga Shkupi, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.

Pas aksidentit, çiklisti u dërgua në Kompleksin e Klinikës Nënë Tereza, ku u konstatuan lëndime të rënda. Çiklisti është hospitalizuar në Klinikën Nëna Terezë, ndërsa nuk është bërë e ditur serioziteti i lëndimeve dhe gjendja shëndetësore e tij.

Policia ka dalur në vnedngjarje dhe ka bërë procedurat e parapara me lidh.

Advertisement

Read Previous

41 vjeçari përd*hunon të miturën

Read Next

Ngjarje e tme*rrshme në Gjermani. Vr*et kunatën…