Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Atdheu rikthehet sërish në Për’puthen për të gjetur nusen

Advertisement

U mendua se rrugëtimi i tyre u mbyll, por mesa duket autorja e “Për’puthen” Olsa Muhameti, ka vendosur të shkelë një nga rregullat kryesor të programit.Supozohet se ish-konkurrentët e vjetër e mbyllën ciklin e tyre dhe me rregull nuk lejohet që ata të marrin pjesë përsëri,por ky rregull duket se nuk vlen më.Pas konfirmimit të Ana Lleshit, si konkurrente zyrtare e cila pritet të hyjë , Atdhe Xharavina është ai i cili ka ngritur dyshime se mund të marrë pjesë përsëri.
Ai postoi një foto në InstaStory me emoji, nga studioja e “Për’puthen Prime”.Në një pyetësor me fansat para disa kohësh Atdheu u përgjigj se nuk është se nuk e ka menduar të rikthehet, pavarësisht se mendon se do nuk do dukej mirë edhe do dukej se po e bënte vetëm për famë.Sipas burimeve të IconStyle, edhe Mevlani dhe Ana Lleshi do të rikthehen përsëri. Deri tani Ana e ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj, por Mevlani, i cili zakonisht nuk reagon në rrjete sociale nuk ka thënë asgjë.
Nga sondazhet që Olsa ka bërë në rrjetin e saj social më parë, më shumë se 50% e donin Anën të kthehej, ndërsa Mevlanin afro 70%, gjithsesi vlen të përmendet se pavarësisht sondazheve, në komente nuk janë pritur edhe aq mirë.

Advertisement

Read Previous

Dhëndri i Sali Berishës hip mbi veturën e Lulëzim Bashës dhe ngrit dy gishta lart

Read Next

Lidhja e fortë e Andrra Destanit me xhaminë