Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Asnjë humbje jete nga Covid në Kosovë, rriten testimet

Advertisement

“Gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 3.031 persona dhe jane regjistruar 246 raste me covid. Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 201 pacientë ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është gjithsej 55.761 raste, kurse numri i rasteve aktive është 7.036.

Sot nuk ka nderruar jetë asnjë person me Covid-19 ne Kosovë

Advertisement

Read Previous

Votuesi i VV-së publikon votën e tij në TikTok

Read Next

Kishte ardhur nga Shkupi për të votuar, vdes 81-vjeçari brenda qendrës së votimit