Breaking News :

nothing found
23-09-2023

As që iu shkon në mendje, e gjeni dot kush është artisti i njohur në foto?

Advertisement

Me shumë mundësi, foto e mëposhtme po ju mundon shumë dhe nuk po i përgjigjeni dot pyetjes se cili është nga reperët e famshëm shqiptarë.

Në foto është Capital T.

Reperi e ka publikuar vetë këtë foto ku edhe në atë kohë dashuria për hip hop-in nuk mungonte.

Një ditë më parë Capital T ka publikuar albumin “Heart Broken Kids” dhe ai ka zbuluar me anë të një postimi se pse e ka quajtur pikërisht kështu.

” Nje dhurate per fundvit. nje Pjese e jemja qe gjithmone kom dasht me e mshef per ket arsye kom vendose maske n’Cover Art, po cdo pjese evil qe cdo person e ka e qe shumica e tregojne rralle vjen prej nje goditje ose heartbreak qe e kan perjetu ne fminin e tyne tu u ndertu si karakter, heartbreak jo veq prej dashnise po prej shume ngjarjeve t’rana qe na Shqiptart i kemi perjetu me vite, ka shkruar Trimi sipër imazhit ku publikon coverin e albumit.

Advertisement

Read Previous

Pesë të arrestuar nën dyshimin për dr*ogë, konfiskohen mbi 9 kg nar*kotikë

Read Next

Ronaldos i bie vlera, kaq kushton tani portugezi