Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Arta Nitaj me poza atraktive para pasqyrës nga pushimet në Amerikë

Advertisement

Aktorja dhe modelja, Arta Nitaj po qëndron në New York dhe nga atje ka postuar imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundmi, Arta është paraqitur atraktive me poza para pasqyrës, teksa theksoj format trupore në veshje plot stil.

E veshur me një bluzë të shkurtër të cilën e kombinoi me xhinse dhe pallto të zezë, Arta dukej në formë të mirë dhe tejet tërheqëse.Ndërkohë, kujtojmë që projekt i fundit i Artës ishte paraqitja në videoklipin e këngëtares Dafina Zeqiri dhe Ron “Murder on the dancefloor”

Advertisement

Read Previous

Gjykata cakton 30 ditë paraburgim për tre të dyshuarit për rastin Gllogjani

Read Next

I Hudhi Mbeturinat Por Më Pas I Pastrojë, Reagon Kasami: Vetëdije Qytetare, Bashkëpunoni Me Komunën!