Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Arinjtë incizohen nga kamerat e vendosura në Malin Sharr (Video)

Advertisement

Kamerat e vendosura në Malin Sharr, mbrëmjen e djeshme kanë incizuar pamje interesante, përcjell TV21. Gjegjësisht, një ari më i madh dhe dy arinj të vegjël duke ecur nëpër pyllin e dendur të Malit Sharr ndonëse duke kërkuar ushqim, aksidentalisht janë ndalur pikërisht para kamerës.

Advertisement

Read Previous

Grubi: Gjithë partitë “PRO” Europiane të bëhen pjesë e shumicës!

Read Next

Ndodh momenti i shumëpritur, Sara dhe Dj PM puthen në buzë në BB VIP? (Video)