Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Antonela: Unë i kam 100 mijë euro

Advertisement

Banorja e shtëpisë së famshmme ka befasuar me deklaratën e saj.Teksa bisedonin në punatën sonte, ajo tha nuk i nevojiten paratë, shkruan lajmi.net.“Unë i kam 100 mijë euro, këtu kam ardhur për eksperiencë”, tha Antonela e cila edhe befasoi me deklaratën.Ndryshe, gjithashtu e cilësoi vetën e saj si provokative duke thënë se ka lindur e tillë.Kujtojmë se, Antonela është e nominuar sonte dhe nuk dihet se a do e lë shtëpinë.Theksojmë se, bashkë me Antonelën janë të nominuar edhe Meridiani dhe Iliri./Lajmi.net/

Advertisement

Read Previous

Pendarovski sot do t’ia dorëzon mandatin Kovaçevskit

Read Next

Maqedoni: 45.000 qytetarë do të marrin kupon prej 1.000 denarë , për të paguar rrymën