Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Ali Ahmeti uron Presidentin e ri Amerikan Joe Biden

Advertisement

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti nëpërmjet rrjetit social ka uruar presidentin e ri të SHBA-së të sapo zgjedhur Joe Biden.

Kreu i integristëve i ka uruar punë të mbarë presidentit të ri të SHBA-së, si dhe ka falënderuar presidentin në largim Donald Tramp për kontributin e tij në 4 vitet e kaluara.

Postimi i plotë në Facebook

Rikthehet miku jonë i madh, Joe Biden, tashmë në krye të Shteteve të Bashkuara të Amerikës 🇺🇸Uroj shëndet, punë të mbarë dhe suksese për Presidentin Biden dhe përgëzoj SHBA-të për përmbylljen e procesit zgjedhor dhe të zgjedhurit e ri në Kongres, Senat dhe në Shtëpinë e Bardhë. Faleminderime të mëdha edhe për Presidentin Donald Trump dhe kontributin e tij në 4 vitet e kaluara. Miqësia jonë me 🇺🇸është e përhershme.

Advertisement

Read Previous

Sfidon Ferrarin dhe Lamborghinin, prodhohet makina e parë shqiptare (FOTO)

Read Next

Kasami nga Besa uron presidentin e ri të SHBA-së Joe Biden