Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Albin Kurtit nuk do t’i lejohet që të garojë për deputet në zgjedhje

Advertisement

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, nuk është certifikuar për të qenë pjesë e garës për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Siç kanë bërë të ditur burime të klankosova.tv, Kurti do të hiqet nga lista e kandidatëve të LVV-së për deputetë.

Përpos tij, siç mëson Klani jashtë listës do të jenë edhe Albulena Haxhiu dhe Liburn Aliu.

 

Advertisement

Read Previous

I merret vetura në Tetovë, pasi i kishte skaduar regjistrimi për më shumë se 6 muaj

Read Next

Momenti kur Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë