Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani garojnë bashkë në zgjedhje

Advertisement

Kreu i LVV-së, Albin Kurti dhe u.d e presidentit, Vjosa Osmani kanë nënshkruar sot marrëveshjen e bashjëpunimit, raporton Gazeta Express.

Pas marrëveshjes Kurti dhe Osmani kanë dalë në konferencë të përbashkët.

 

Në këtë konferencë Kurti dhe Osmani kanë bërë të ditur se do të garojnë në listë të përbashkët.

Advertisement

Read Previous

Daçiq: Kosova është e imja aq sa është edhe e Thaçit dhe Kurtit

Read Next

Gashi: Regjistrimi të reflektojë numrin e saktë të shqiptarëve