Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Aksident trafiku në Shkup, rrokulliset vetura

Advertisement

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Shkup-Bllacë, tek qarrkorja. Në aksident janë përfshirë dy makina, njëra me targa të Kosovës dhe tjetra me targa të Danimarkës. Policia është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit. Nuk raportohet për viktima./Alsat.mk

Advertisement

Read Previous

Mariçiq pritet të tërheqë kërkesën për faljen e 48 personave

Read Next

Carovska nuk do të jetë pjesë e kabinetit të ri qeveritar