Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Aksident i rëndë mes veturës dhe traktorit

Advertisement

Para pak çastesh një aksident i rëndë ka ndodhur ndërmjet një traktori dhe një veture e tipit pasat, në fshatin Gremnik të Klinës.arbresh.info është në pritje të informacionëve shtesë nga Policia rreth këtij aksidenti.

Advertisement

Read Previous

VIDEO/ Vaksinimi i rremë, një infermiere u injektoi pacientëve vaksinën në një faculetë

Read Next

Hoxha që bën video në Tik-Tok, ja nga cili vend është