Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Afrona Dika mbrohet në këtë mënyrë nga të ftohtit

Advertisement

Afrona Dika është një ndër femrat më të suksesshme, dhe shumë herë e tregon vetën si të zonja në shumë aspekte.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek ndjekësit, Afrona në të shumtën e kohës qëndron aktive dhe kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë mot të ftohtë, ajo ka një zgjidhje perfekte duke u mbrojtur përmes veshjes.

Me këtë e dëshmon që nuk e ka problem ajo që ta ekspozojë trupin, për të me rëndësi është shëndeti.

Advertisement

Read Previous

Vuante nga një sëmundje e rëndë, Ndërron jetë Labinoti nga Tetova

Read Next

Dënohet bullgari që u tall me tragjedinë e autobusit në Bullgari