Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Afrim Muqiqi: “Ket Popull Duhet Me Mjel Kur Ti Shkojsh Ndarsem, Mos Mi Lan Pare As Per Buk”

Advertisement

Afrim Muqiqi: “Ket Popull Duhet Me Mjel Kur Ti Shkojsh Ndarsem, Mos Mi Lan Pare As Per Buk” Këngëtari Afrim Muçiqi ka mbetur i bllokuar pasi nuk i është lejuar mbrëmë të kalojë në kufirin me Austrinë me patentë shofer të Kosovës.

Ai ka thënë se kjo i ka ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit.Ai thotë se ata i thanë se këtë patentë shofer, shteti austriak nuk e njeh.

“Unë mbrëmë me familjen time rreth orës 03:00 u pengova që të kaloj kufirin me Austrinë, ku policia më ktheu nga kufiri për shkak të pantentë shoferit që për mua ishte një maltretim dhe ofendim si për të gjithë qytetarët”, u shpreh ai në..Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Advertisement

Read Previous

Mihrije Braha: Më Vie Shumë TURP i Madh Që Jam Nga Kosova, Na Jemi Familje E Ngritur Shumë..

Read Next

Dimri po vjen me stuhi, qytetet që do t’i godasë nesër