Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Adelina Tahiri pa pikë grimi, kështu duket ajo

Advertisement

Adelina Tahiri është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.
Sigurisht se çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, dhe kjo ka ndodhur edhe së fundmi, shkruan “Kosovarja”.

Adelinën jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar deri në detajin e fundit por kësaj here ajo ka ardhur ndryshe.

Ajo shihet pa pikën e grimit, duket thjeshtë dhe bukur. /Kosovarja/

Advertisement

Read Previous

Varianti i ri i COVID-19: Mjekja tregon simptoma ‘të pazakonta’ të variantit Omicron

Read Next

Pikët e Topit të Artë, dallimi mes Messit dhe Lewandowskit ishte i vogël!