Abazoviç: Do të jem në stadium duke brohoritur për Serbinë kundër Anglisë

Estimated read time 1 min read

Ish-kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq, në një prononcim për RTS-në (televizionin publik serb) ka thënë se sonte ndeshjen ndërmjet Serbisë dhe Anglisë në Euro 2024 do ta shikojë në stadium dhe se do ta mbështesë Serbinë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like