Breaking News :

nothing found
08-06-2023

7 janari ditë jopune për të gjithë qytetarët

Advertisement

Dita e parë e Krishtlindjeve – 7 janari (e enjte) sipas kalendarit ortodoks, është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, njoftoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale. Ministria uron qytetarët e fesë ortodokse për Krishtlindjet.

Advertisement

Read Previous

Shkencëtarët zbulojnë përse “stresi i bën flokët të bardha”

Read Next

Tragjedi/ Rrëshqet muri në Gajre të Tetovës, raportohet për viktima