Breaking News :

nothing found
27-09-2023

23-vjeçarja nga Kosova humb jetën në një ak*sident në Danimarkë

Advertisement

Një 23-vjeçare nga komuna e Vushtrrisë ka vdekur në një aksident trafiku në Danimarkë.

Bëhet fjalë për Resmije Smajlin, vdekjen e të cilës e kanë konfirmuar familja e saj dhe kanë njoftuar se varrimi do të bëhet më 17 nëntor në varrezat e komunitetit musliman në Brondby të Danimarkës.

“Me rastin e vdekjes së vajzës sonë Resmije Smajli, njoftohën të gjithë miqtë, shokët e dashamirët(burra dhe gra) se varrimi do të bëhet të Mërkurën me datë 17.11.2021 në ora 14:00 në varrezat e komunitetit musliman në Brøndby” shkruan babai i së ndjerës.

Advertisement

Read Previous

Maqedonia e Veriut prej sot plotësisht e integruar ushtarakisht në NATO

Read Next

Paralajmërim/ Kosova rrezikon një valë të re të COVID