Ndërron jetë një 17 vjeçar në hapsirat e shkollës

Advertisement

Një 17 vjeçar vd*iq në rrethana të panjohura në mjediset e shkollës, shkruan Metro.co.uk.Shkolla e cila është krijuar për fëmijë me autizëm, mbetet e mbyllur dhe nuk pritet të rihapet këtë javë.Nxënësit dhe stafi kanë mbetur të tr*onditur nga kjo ngjarje tragjike, për të cilën policët thonë se kanë nisur hetimet pasi rrethanat janë të dyshimta.monitor.mk

Advertisement

Read Previous

Пет совети како да се збогатите во 2022 година

Read Next

Pamje të rënda:Ushtari ukrainas vr*et pesë kolegët e tij

%d bloggers like this: