Breaking News :

nothing found
28-09-2023

12 persona janë nga e njëjta familje që kanë humbur jetën, ja nga cili vend!

Advertisement

Nmk-post mëson ekskluzivisht se nga personat që kanë humbur jetën është edhe një familje e tërë. Siç mësohet 12 persona janë n gra dhe fëmijë. Burimet tona bëjnë me dije se kjo familje është nga fshati Moranë i komunës së Studeniçanit.
Një informacion të tillë e ka konfirmuar orë më pare edhe Zoran Zaev nga spitali i Pirogovit./Nmk-post/

Lajmi: https://nmk-post.com/filipce-tregon-gjendjen-e-te-lend8uarve-ne-a-k-s-i-d-e-n-t/

Advertisement

Read Previous

Filipçe tregon gjendjen e të lënd8uarve në a k s i d e n t

Read Next

Rrëfen dëshmitari: Autobusi duke lëvizur ekspl*odoi