• 25-06-2021

​Dhunë fizike ndaj djalit të vet, nuk kishte ndjek mësimet online

Një person dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit-fëmijës së tij, të cilit i ka shkaktuar lëndime, dyshohet për shkak se, viktima nuk kishte ndjek mësimet online.
Rasti ka ndodhur dje në mesditë në fshatin Komoran të Drenasit. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe pastaj është intervistuar në prani të punëtorit të QPS-së dhe avokatit mbrojtës.
I dyshuari ishte larguar nga shtëpia, por ka premtuar se do të paraqitet në stacionin policor lidhur me rastin./Kosovapress/

Read Previous

Hoxha: Mbjellja ajrore e reve me reaktiv jod argjendi vazhon,në dispozicion tre aeroplanë

Read Next

Ja sa të infektuar janë regjistruar sot nga Covid-19 në Maqedoni

%d bloggers like this: