Breaking News :

nothing found
09-08-2022

Ќе спијам со секој руски војник кој ќе се сврти против Путин

Advertisement

Инстаграм моделот Бад Лити, позната како Лили Самерс на пор нографските страници на свој посебен начин ја даде пораката против војната што Русија ја води во Украина. Пор но ѕвездата ветува дека ќе спие со секој руски војник што ќе оди, спротивно на наредбата на рускиот претседател, да се бори против Украина.

Преку објава на Инстаграм таа пишува дека ќе има секс со секој војник кој не го слуша рускиот претседател.

„Јас лично ќе имам секс со секој руски војник кој ќе го положи оружјето во спротивставување на Владимир Путин и ќе престане со агресијата против Украина“.

Ѕвездата на OnlyFans на Твитер објави и ценовник за убиен руски војник, тенк или соборен авион, пишува Дејли Стар.

Секако неговите цени се за фотографии и видеа плус 18. „Нови цени: 1 мр тов Русин = 1 гол; 1 уништен тенк = 1 видео; Се урна 1 авион = ќе спијам со тебе. Нов водич за награди за војна. „Да живее Украина“.

И покрај нејзината посветеност, Самерс не доби речиси никаков одговор од нејзините 261 илјади следбеници на Твитер./abcnews/

Advertisement

Read Previous

Modelja ruse kundër Putinit: Do të fle me çdo ushtar që braktis luftën në Ukrainë

Read Next

Во Битола ќе бидат затворени 20 амбуланти?!